^

MacUpdate Promo wystartował. Parallels w atrakcyjnej cenie.

Przemysław Marczyński

16 kwietnia 2008

336x280.png

Zapowiadałem ten dzień i wreszcie jest. Promocja aplikacji od MacUpdate wylądowała. Parallels za 65 dolarów, już samo to sprawia, że paczka jest warta wydania około 142 złotych. Normalna cena tego produktu to 79,99 dolarów. Może już czas wyrzucić swojego PC do kosza?

Moje preferencje znacie. Leap, BannerZest, MenuCalendarClock, SoundStudio, Hazel. Po ukazaniu się informacji o nowej paczce chciałem zapoznać się z programami, które będę kupował. Przyznam, że ArtText miło mnie zaskoczył i DVDRemaster PRO również.

W moim odczuciu ten zestaw prezentuje się znacznie lepiej, niż to co zaprezentował MacHeist. Nie pamiętam, żeby programy od MacUpdate pojawiły się w innych promocjach.

Parallels, BannerZest oraz SoundStudio są jeszcze zablokowane. Wymagane jest, aby określona liczba użytkowników kupiła ten zestaw aplikacji. Z tego co historia pokazuje, nie będzie to problemem.

Szczerze polecam. Doskonały czas i miejsce na zakup legalnego oprogramowania i wsparcia wysiłku ich twórców.

Adres witryny z paczką aplikacji MuPromo – www.mupromo.com

extend-alert.png

Dla tych, którzy lubią być na bieżąco z nowościami programowymi, pragną komentować aplikacje pojawiające się na MacUpdate istnieje możliwość dokupienia za 9 dolarów (normalna cena 20 dolarów) dostępu do konta użytkownika na MacUpdate. Największym atutem tego konta jest możliwość tworzenia list obserwowanych aplikacji. Lista może zostać utworzona przez program MacUpdate Desktop, który monitoruje zainstalowane na naszym dysku aplikacje. O każdej nowej wersji zostaniecie powiadomieni e-mailem. Szkoda, że i tym razem dostęp do tego konta nie jest w cenie zestawu aplikacji jak to było poprzednim razem. No tak, ale nie zawsze można wszystko mieć.

Witryna MacUpdate – www.macupdate.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Olaf

    A czy jak teraz się zapiszę (kupię) i zdarzy się że nie będzie wymaganej liczby chętnych to czy wtedy będę właściielem zestawu bez Parallelsa ?

  2. Pemmax

    Olaf, teoretycznie tak jest. Zapewniam Cię jednak, że wszystkie programy zostaną odblokowane i będziesz mógł cieszyć się oryginalnym Parallelsem. Możesz kupić paczkę w każdej chwili i spokojnie czekać na odblokowanie wszystkich programów. Daję Ci na to moje słowo 😉

  3. Robert

    Dzisiaj pierwszy dzień sprzedaży i na tę chwilę około 900 pakietów sprzedanych. Myślę, że nie będzie problemu z nieodblokowanymi programami.