^

Moje Jabłuszko 4 – Zabezpieczenia

Przemysław Marczyński

11 kwietnia 2008

MJ200804.png

Już jest. Jeśli czekaliście na najnowszy numer Mojego Jabłuszka z utęsknieniem to już zaczynajcie klikać. Najnowszy numer, magazynu o Apple i okolicach wylądował na www.mojejabluszko.pl.

Czwarty numer prawie w całości poświęcony bezpieczeństwu. Szczególnie polecam obszerny artykuł „Zwiększ bezpieczeństwo swojego Maca” autorstwa Andrzeja Pawełczyka oraz „Nadzór rodzicielski” Pawła Nowaka. W przewodniku o sprzęcie Bartłomiej Pilarczyk pokaże jak zmienić dysk w laptopie, a Maciej Walczak uruchomi Apache, PHP i MySQL na Leopardzie. Chętni, aby zmierzyć się z tłumaczeniem programów zainteresuje „Warsztacik tłumacza” od Piotra Chylińskiego.

Oczywiście to nie wszystko w najnowszym MJ. Jeśli chcecie podyskutować o artykułach, odsyłam na forum czwartego wydania Mojego Jabłuszka.

Jak zawsze dużo ciekawego tekstu i jeszcze ciekawszego tekstu 😉 Plik PDF do pobrania całkowicie za darmo. Jak Wam się podoba nowa szata graficzna magazynu. Jak dla mnie zmiana na plus.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy