^

Photoshop Elements 6 Trial

Przemysław Marczyński

4 kwietnia 2008

pse6trialbutton.jpg

Wiem, że już zaczynam przynudzać z Photoshopem, ale jednak zaryzykuję kolejny wpis w tym temacie. Pamiętacie jak pisałem, że najprawdopodobniej nie ujrzymy wersji testowej nowego PSE 6 dla Maków. Na szczęście dla wielu zainteresowanych pomyliłem się. Adobe udostępnił właśnie wersję testową nowego „shopa”. Ciekaw jestem Waszych wrażeń. Komentarze czekają.

Jeśli będziecie chcieli zassać wersję Trial, wpierw będziecie przymuszeni do założenia konta użytkownika na Adobe.com. Proces łatwy, szybki i darmowy.

Odsyłam do strony PSE 6 – http://www.adobe.com/products/photoshopelmac/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. eazyone

    Zgodnie ze sloganem „Fun With Photos Starts Now”. Zaczęła się zabawa. Nie mogę za nic w świecie tego zainstalować. Mam błąd: A problem was encountered while trying to load the trial period Adobe Photoshop Elements.
    Jakieś rozwiązanie??

  2. Pemmax

    W mojej opinii dwa problemy. Uszkodzony plik i uszkodzony plik. Może być, że sporo osób zaciąga właśnie triala i oto efekty. Pobierz plik jeszcze raz.