^

Moje Jabłuszko po raz trzeci

MJ200803LR.jpg

Tak, tak, można już zagłębić się w lekturze najnowszego numeru Mojego Jabłuszka. Ja już wiem, że wolny czas spędzę przy lekturze. Z tego co przykuło moją uwagę po pierwszym przekartkowaniu to: rozmowa z Tomaszem Cholewą odpowiedzialnym za www.macplug.org, ciekawy tekst o tworzeniu witryn internetowych na komputerach Apple, opis programu Aperture 2 oraz jak żyje się Canonowi EOS 40D z Makiem. To oczywiście tylko moje propozycje, a widać, że dominują sprawy aplikacji (to takie moje skrzywienie).

Warto wspomnieć, że Moje Jabłuszko otrzymało status prawny jako magazyn. To już krok od wydania papierowego, czego życzę redakcji bardzo mocno.

Ten numer MJ jest dla mnie bardzo ważny.

Pośród całej masy doskonałych tekstów, redakcja pozwoliła na umieszczenie tam moich wrażeń z prowadzenia witryny Mój Mac. Już wiem, że tekst jest za długi, ale upychałem to jak się tylko dało. Jak człowiek chce przekazać całą treść tego co jest dla niego ważne, to czasem może przesadzić. Ja starałem się bardzo, żeby nie zanudzić czytelnika, a jeśli nawet przyśniecie (co oby się nie zdarzyło), to dowiecie się sporo o mnie i tej witrynie. Cały tekst możecie skomentować na Forum czasopisma – uwagi mile widziane.

Witryna magazynu Moje Jabłuszko – www.mojejabłuszko.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. woocash

    W linku na końcu artykuły zamiast polskiego „ł” powinno być „l”

  2. Pemmax

    Dzięki za uwagę. To chyba domyślny komentarz przy pisaniu informacji o MJ 😉