^

Koniec mac.marczynski.net

Przemysław Marczyński

28 stycznia 2008

Mmend-2

Dobiega końca pewien etap i czas płynie nieubłaganie. Ci z którymi zaczynałem moją przygodę z prowadzeniem witryny pamiętają zapewne mac.marczynski.net. Z czasem nastała zmiana na to, co widzicie w tej chwili. Nie jest to wpis podsumowujący działanie tej strony chodź przenosiny z iWeba na WordPress odbyły się 23 stycznia 2007 roku. Na taki wpis przyjdzie jeszcze czas.
Słowo o sprawie z tematu wiadomości.
Z faktu na cięcie kosztów rodzinnych muszę zrezygnować z domeny marczynski.net. Wiem, że są osoby używające jeszcze kanału RSS pochodzącego z tej domeny. Uprasza się zatem o wprowadzenie potrzebnych zmian w swoich czytnikach RSS. Proszę również tych, którzy umieścili odnośniki do mac.marczynski.net o uzupełnienie BlogRoll aktualnym adresem.
Podziękowania
Finanse to straszna rzecz. Mówią, ze z nimi źle ale bez nich jeszcze gorzej. Początek roku zazwyczaj bywa trudny. W moim przypadku tak jest (oczywiście bez tragedii). Opłacenie domen marczynski.net oraz mojmac.pl zbiegły się w czasie. Dlatego muszę wybrać co jest dla mnie ważniejsze i wybór był jasny – www.mojmac.pl. Są jednak osoby którym należy się podziękowanie za dostrzeżenie informacji przemyconej kilka tygodni temu. Pragnę tu podziękować dwóm osobą które wsparły istnienie tej strony. Mówię tu o: Zierek i ctrlz. Dziękuję za Wasze wsparcie finansowe.
Pozdrawiam wszystkich sympatyków MM. Tak, tak to już ponad rok 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. woocash

    Hej, pamiętaj, że jak już Twoja domena wygaśnie, możesz ją ponownie zarejestrować… Np. na az.pl biorą 15PLN za pierwszy rok.

  2. Pemmax

    Może się skuszę na takie rozwiązanie. Niechciałbym jednak, żeby osoby czytające MM przez M.M.NET miały przerwę techniczną.