^

Skitch Beta dla wszystkich

Przemysław Marczyński

17 stycznia 2008

Skitch

Od dłuższego czasu ten doskonały program pojawia się na dyskach wielu osób. Do tej pory był to przywilej tylko tych, którzy otrzymali zaproszenia. Dzisiaj Skitch możecie testować do woli, bez ograniczeń, bez zaproszeń.
Skitch to doskonale wtapiający się w interfejs Mac OS X program do tworzenia zrzutów ekranu. Dodatkowo pozwala na dodawanie linii, okręgów, tekstu i innych elementów graficznych. Jeśli chcecie, to również kamera w laptopie będzie mogła uchwycić ciekawy obraz. Niby nic specjalnego, ale interfejs aplikacji po prostu powala na kolana. Jest tak prosty i intuicyjny, że chce się używać właśnie Skitcha zamiast suchych aplikacji do zadań „pro” (czyt. Snapz Pro X).
Odnośnik do zapisów na całkiem stabilne Beta testy – http://skitch.com/signup
Poniżej znajdziecie widok interfejsu Skitcha.

Skitch2

Kliknij w obraz aby powiększyć.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Rudhy

    Gdyby ktoś chciał takie rzeczy za darmo, choć bez powalającego interefejsu to polecam Jing – używam z powodzeniem od dłuższego czasu. Świetna rzecz, gdy chcę via IM podesłać komuś zrzut ekranu (lub filmik!)

  2. Tom

    Czyli jak wyjdzie z fazy wersji beta, będzie płatny? Jak wygląda licencja tego softu? Warto się przyzwyczajać?

  3. Pemmax

    @Tom, zapewne będzie płatny. Co do „warto” to sprawdź sam. To najlepszy wyznacznik. Nie znamy też ceny programu, więc trudno cokolwiek powiedzieć.