^

Tanie oprogramowanie

Przemysław Marczyński

1 grudnia 2007

Macsanta

Święta tuż, tuż. Wszędzie pojawiają się zatem promocje i okazje. Ten czas zmasowanego ataku naszych portfeli nie omija również programistów. Już dziś pojawia się sposobność kupić kilka ciekawych produktów w obniżonej cenie. Możemy być pewni, że nasz budżet zostanie poważnie nadszarpnięty. Zacznijmy jednak od początku.
MuPromo
Na stronie MuPromo można przez kilkanaście godzin nabyć pakiet doskonałych gier produkcji firmy Pangea Software. W cenie 49,99 dolarów kupimy tu pakiet 10 produktów tej firmy. Oferta skierowana w szczególności dla graczy.
GGFTYM
Kolejna akcja promocyjna jest prowadzona pod hasłem „Nakarm swojego Maca dobrym żarciem”. W zależności od ilości kupionych produktów będziecie mogli uzyskać upust do 70%. Zbiór aplikacji jest prawdziwie imponujący. Odnajdziecie tutaj perełki pod nazwą: CSSEdit, Freeway, Pixelmator czy Contaktizer. Oferta ważna przez 7 dni z hakiem. Witryna akcji GGFTYN.

MacSanta
Święty Mikołaj umożliwi nam tutaj zakup aplikacji z upustem 20%. Codziennie zestaw programów będzie ulegał zmianie. Odwiedźcie Mikołaja i zobaczcie co dziś nam oferuje.
Jestem pewny, że powyższe akcje nie są jedynymi które spotkają nas przed świętami. Już wkrótce ma ruszyć MacHeist. To co zaprezentowali autorzy w zeszłym roku było zbiorem prawdziwie interesujących programów.
Bardzo lubię zbliżający się czas. Zapewne nie jestem odosobniony w moim stwierdzeniu, bo któż nie lubi rodziny przy jednym stole, niespodzianek i śniegu. Do tego dodać muszę prezenty od autorów doskonałych programów. Mam nadzieję, że te upusty cenowe zachęcą was do zakupu legalnych programów. Pamiętajcie, programiści też muszą kupić prezenty swoim bliskim 😉

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy