^

1Passwd za darmo!!!

Przemysław Marczyński

26 października 2007

1Passwd128

Cóż tu pisać. Jeden z najlepszych programów do zarządzania hasłami można otrzymać za darmo. Trzeba przyznać, że dzisiejszy dzień jest bardzo ciekawy (Leopar tuż tuż ;-)). Możliwości aplikacji są bardzo duże. Jego integracja z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi sprawia, że używanie go staje się przyjemnością. W sposób automatyczny zapisuje i przechowuje hasła. Możemy równie tworzyć tajne notatki, które będą szyfrowane i chronione. 1Passwd potrafi wypełnić formularze na stronie internetowej lub zalogować się do serwisu internetowego przy pomocy jednego kliknięcia.

Otrzymanie licencji obarczone jest dwoma ograniczeniami. Nie ma możliwości uaktualnienia programu do kolejnej wersji programu. To taka marchewka i doskonały sposób na promocję. Powiem Wam tylko tyle, że używam znacznie starszej wersji tego programu i niczego więcej mi nie trzeba. Druga sprawa to zapisanie się na listę mailingową. Będziecie widzieć w swojej skrzynce informacje nie zawsze ciekawe. Znając życie można będzie się z niej wypisać, ręki jednak nie dam sobie uciąć. Jak dla mnie doskonała sprawa. Polecam legalne oprogramowanie!
Żeby otrzymać licencję na program należy wypełnić formularz na stronie – http://agilewebsolutions.com/promo/macgems
Strona internetowa programu 1Passwd – http://1password.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. CoSTa

  O, za to to ja bardzo podziękuję!

 2. microust

  I ja, nie korzystałem co prawda, ale skoro jest promocja – to czas się zapoznać. Dzięki raz jeszcze.

 3. Rzepka

  Dzięki. Używałem jakiś czas i bardzo mi się programik spodobał. Jednak bez rejestracji można było mieć 10 witryn zarejestrowanych. Teraz dzięki Tobie problem został rozwiązany za darmo 🙂
  Dzięki.