^

[Rozdawajka] ButtonDesign – tworzenie przycisków

Przemysław Marczyński

23 października 2007

Buttondesign

Wraz z firmą Rage Software mam przyjemność oddać Wam jedną licencję na program ButtonDesign. Program ten służy do szybkiego tworzenia przycisków, które można umieścić na swojej stronie internetowej. Przyciski zbudujemy z ponad 75 gotowych szablonów. Zacznijmy jednak od krótkiego przedstawienia autorów programu.
Rage Software
Jest firmą, która ma długą tradycję w tworzeniu aplikacji na komputery Apple. Istnieje od 1999 roku i skupia się na programach dla webmasterów. W zbiorach firmy znajdziemy zarówno rozbudowany edytor kodu WebDesign jak i prostu w użyciu ButtonDesign. Przez tak długi okres istnienia firmy zdołała wyrobić sobie bardzo dobrą opinie w środowisku Macowym. Nie dziwi zatem fakt, że wszystkie programy posiadają dożywotne wsparcie techniczne. Ze swojej strony mogę również dodać, że kontakt z firmą jest bardzo twórczy, czego przykładem jest nasza Rozdawajka. Zapraszam zatem do odwiedzenia witryny firmy.

Rozdawajka
Jak sama nazwa wskazuje, nic nie trzeba tutaj robić. No prawie nic 😉 Po pierwsze musicie odwiedzić stronę producenta i napisać w komentarzu jaka aplikacja (dla twórców stron internetowych) powinna się jeszcze znaleźć w zbiorach firmy Rage Software. Jeśli nic nie przyjdzie Wam więcej do głowy po zobaczeniu produktów firmy, napiszcie, że już wszystko mają 😉 I to tyle. Jedna licencja na ButtonDesign o wartości 19,95 dolarów zostanie rozlosowana 31 października wśród wszystkich osób, które pozostawią swój komentarz.
Życzę powodzenia!

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (11)
L

11 komentarzy

 1. Rudhy

  Osobiście wolę ButtonBuilder od twórców RapidWaever. Wygląda na zbliżony, ale darmowy. 🙂

 2. Pemmax

  Rudhy, tutaj ButtonDesign jest przeceż darmowy 😉

 3. Rudhy

  Wiem, ale tylko przez chwilę. 😉
  Mam w tak „darmowy” sposób DivX’a czy 1Passwd, ale co to zmienia dla innych?

 4. Pemmax

  Jak to mówią, żyj chwilą 😉 Nigdy nie wiadomo kto zdobędzie BD, potem będzie można się martwić.

 5. SAM

  Wygląda na to że już wszystko mają.

 6. Pemmax

  SAM na razie jesteś jedynym który zakwalifikował się do konkursu. Jak widać nie jest to trudne 😉 Zapraszam zatem do pozostawienia komentarza pozostałych czytelników.

 7. Paweł

  Odwiedziłem, zobaczyłem, wszystko mają!!!

 8. Pemmax

  Panowie, Wasza kreatywność wbija mnie w krzesło 😉
  Na razie macie 50% szans na wygraną, kto jeszcze chętny? 😉

 9. Paweł

  Kreatywność niewielka, ale zmienia stabilność układu i daje szansę na
  maleńkie emocje.

 10. Pemmax

  @Paweł Teraz to zupełnie co innego 😉

 11. Pemmax

  Proszę o dzień cierpliwości. Z powodu wyjazdu świątecznego wyniki najpóźniej jutro.