^

Zamów już dziś Leoparda

Przemysław Marczyński

18 października 2007

Leowcortland

Nie tylko nasi zaoceaniczni sąsiedzi mogą cieszyć się przedpremierowym zakupem Leoparda. Na stronie firmy Cortalnd można już złożyć zamówienie na najnowszego OS Xa. Leopard kosztuje 499,00 z VAT. Cieszy fakt, że cena w porównaniu do Mac OS X Tigera spadła o 70 złotych (cena Tigera 569,00). W rozmowie przeprowadzonej z konsultantem sklepu, poinformowano mnie, że najnowszy system operacyjny Apple będzie rozsyłany tydzień po premierze. Więcej o Leopardzie na stronie Cortladnu przeczytasz tutaj.
Nie wiem jak Wasze spostrzeżenia ale coś mi się wydaje, że witryna www.apple.pl umiera. Dziwna sprawa, że nie odnotowano na niej pojawienia się Leoparda, nie mówiąc już o sprzedaży. Czyżby to już ostatnie dni Apple IMC Poland?

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. mono

  Ej, moze nie wrzucili info na glownej, ale w sklepie w NOWOSCI po lewej jest Leopard i mozna zamawiac.
  😉

 2. Pemmax

  Chyba umieścili odpowiedni odnośnik po moim wpisie 😉

 3. mono

  Hyhyhy 😉
  Sorry boss, widziałem u nich rano 🙂
  No, ale do jasnej ciasnej mogliby dać też info na główną apple.pl, poza tym te stare zakładki wieją zamierzchłymi czasami. A taki tachobis.pl mógł i to zrobił.

 4. mono

  P.s. – No może nie do końca jest z zakładkami ;), ale jest pięknie.

 5. Pemmax

  W takim razie przeoczyłem. To zapewne efekt ciągłego biegania pomiędzy muszlą a łóżkiem.