^

Pixelmator 1.0 – wersja finalna

Przemysław Marczyński

26 września 2007

I jest! Długo oczekiwany przeze mnie program wczoraj wylądował. Załatano kilka błędów z drugiej bety programu (już nie ma upadku programu podczas próby uruchomienia Photo Browser). Kilkanaście minut pracy z programem nie wykazała przykrych niespodzianek.
Wersja testowa aplikacji do pobrania tutaj – http://www.pixelmator.com/download/ Żeby cieszyć się pełną wersją należy wydać 59 dolarów.
Jeśli jesteście zainteresowani instrukcją obsługi do Pixelmatora to odsyłam Was pod ten link. Będziecie mogli zapoznać się z wszystkimi funkcjami programu.Dla niedowiarków, że program potrafi robić bardzo ciekawe rzeczy zapraszam na stronę ScreenCastsOnline. Znajdziecie tutaj film z pracy w Pixelmatorze. Panowie z Pixelmator Team przygotowali się świetnie do wydania ostatecznej wersji programu – dużo zmian na stronie, instrukcja obsługi i zapowiedzi nowych funkcji w kolejnych wersjach programu. Trzeba pamiętać, że dobry program to nie tylko kod aplikacji, to również wsparcie techniczne i reakcja twórców programu na sugestie użytkowników. W tym przypadku, te wszystkie sprawy idą w parze.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy