^

Charytatywnie…

Przemysław Marczyński

19 lipca 2007

Specere

Firma produkująca dwa programy: Menuet oraz Art Collector poczyniła bardzo ciekawy krok. Specere Software zwraca uwagę na potrzebujące osoby i zachęca do wsparcia instytucji charytatywnych. Jeśli nie jesteście w stanie wpłacić pieniędzy to programiści zachęcają do oddania nieużywanych ubrań lub poświęcenia swojego czasu jako wolontariusz. Co w zamian?

Programiści udostępniają numer seryjny do swoich aplikacji. Wystarczy zarejestrować się na stronie http://specere.net/ i na wskazaną skrzynkę emailową otrzymacie numer seryjny do Menueta co również umożliwi Wam uruchomienie zarejestrowanej wersji Art Collector.
Menuet jest doskonałym programem do sterowania odtwarzaniem muzyki z belki systemowej. Program jest bardzo intuicyjny i doskonale wygląda dzięki dużej liczbie dostępnych skórek. Art Collector pozwala na pobranie okładek do albumów. Jeśli się znajdą to okładki będą nawet w HD;-)
Więcej informacji znajdziecie tutaj.
Choć programy możecie zdobyć bez żadnej akcji to ja głęboko zachęcam do spełnienia woli autora programów. Pamiętajcie, że są osoby które potrzebują Waszej pomocy. Sam kilka lat jeździłem jako wolontariusz do Domu dla niepełnosprawnych w Piekoszowie. To były jedne z moich najlepszych chwil w życiu, a z pewnością najbardziej bogate w doświadczenia.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy