#8 – Nowe Apple TV
  • 0
  • 09.11.2015
Przemek Marczyński

Co nowy produkt Apple może zaoferować swoim klientom? Czy Apple TV zmieni oblicze rynku telewizyjnego? Na te i inne pytania odnośnie „iTelewizora” odpowiadamy w nowym wydaniu Mój Mac Magazyn. Chociaż Apple TV szczególnie mocno nas zaintrygował zaglądamy również do MacMuzeum gdzie razem poznamy chyba największy zbiór starych komputerów Apple.

Nie zabrakło również testów sprzętu i ciekawych porad. Po lekturze ósmego wydania bez problemu założycie świetnie wyglądający sklep internetowy. Ruszamy również z cyklem porad dla użytkowników urządzeń NAS. Dział Kultura również jest pełen doskonałych treści.

To już drugie wydanie w nowej szacie graficznej. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie poprzedniego numeru. Wasz odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Piszcie do nas w każdej sprawie. Magazyn tworzymy z myślą o Was. Wszelkie sugestie i uwagi są dla nas bezcenne.

Tym czasem zapraszamy do lektury darmowego pisma o Apple – Mój Mac Magazyn.

Czytaj za darmo tak jak chcesz:
– plik PDF
– aplikacja na iOS
– przez WWW – czytaj

O Apple pisze od ponad 10. lat. Autor jednego z najstarszych blogów o Makach w Polsce. Współtworzył podcast MacGadka. Pisał do kilku wydawnictw technologicznych.